Categories: Aktualitete

Zi e madhe/ 21 vjecari shqiptar shuhet në Greqi: Jep shpirt në mes të rrugës…

Ak sidenti automobilistik në Kretë, pamjet e të cilit janë t ron ditëse, i kushtoi jetën 21-vjeçarit shqiptar Erdi dh 17-vjeçarit grek Mateos, të cilët po udhëtonin me motor.Mediek greke njoftojnë shofer i motorit ishte 21-vjeçari shqiptar, i cili humbi ko ntrollin e motorit dhe u për plas me një shtyllë drite. Sipas creta24.gr, 21-vjeçari punonte si shpërndarës në një dyqan, ai kishte patentë shoferi, por jo për motor. Mos kalo pa thene Ngushellime

Advertisement

Forca e pë rplasjes ishte aq e fortë sa që motori u gjet 100 metra larg.Detaje nga ak sidenti t ragjedi në Greqi, 21-vjeçari shqiptar nuk kishte patentë për motor. Mos kalo pa thene Ngushellime

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

3 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

3 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

3 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

3 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

3 hours ago