Categories: Aktualitete

Zi e madhe/ Makinat bëhen copë në rrugë: Djali shqiptar humb jetën, e kishte nëna bir të vetëm

Një ngjarje e rën dë ka ndodhur në Kosovë. Për p asojë ka vd ekur i riu G.TAHIRI nga fshati Pogragjë i Gjilanit.Zëdhënësi i Poli.cisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmuar aksíd entin, duke thënë se vozitësi që ka hu mbur jetën është 19 vjeçar.A ks1denti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Uglar të Komunës së Gjilanit. Ak síd enti ka ndodhur mes dy veturave, fatk eqësisht njëri nga vozitësit, viti 2000 e ka humbur j etën” ka thënë Hashani. Djali i vetëm i familjes TAHIRI. Ngushellime te sinqerta familjes

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago