Categories: Aktualitete

Zia nuk paska fund/ Humb jetën nga C0V!D-19 zyrtari i lartë të PD-së, dedikime rrëqethëse: Lamtumirë o baba shembullor, o gjysh i dashur

Kandidati për deputet në Fier i Partisë Demokratike, Luan Baçi ka njoftuar ndarjen nga jetë të zyrtarit të PD-së Flamur Agalliu. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Baçi shkruan se Flamur Agalliu ose Muli siç e njihnin miqtë e tij, pas një lu fte të gjatë me C0v1d-19 e humbi atë.Postimi i plotë: Lamtumire Flamuri yne! Mule i Partise Demokratike, ne Kraps dhe ne Fier! Mulja i PD, keshtu te flisnim, miku im! Nuk dua ta besoj, qe ike pergjithmon MULE! I kam syte me lot, tani qe po shkruaj, per ty! Ngushellime Familjes

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago